12.42. Ali Smith „Kaip viskas buvo ir kiti pasakojimai“


Sunkiai ieškojau, ką skaityti iš turimų knygų (nors jų daugiau nei 60), o galop akis užkliuvo už šios plonytės A. Smith apsakymų knygos. Kadangi neseniai skaičiau jos romaną „Žiema“, kuris man paliko gerą įspūdį, sumaniau ties „Kaip viskas buvo ir kiti pasakojimai“ ir apsistoti.

Įrašas bus trumpas, nes iš tiesų šįkart nelabai turiu ką pasakyti. Pirmieji du apsakymai nuteikė visai pozityviai: keistos istorijos, įdomus pasakojimo būdas. O tuomet pastebėjau, kad imu klaidžioti mintimis kitur. Patraukdavo dėmesį atskiros kai kurių apsakymų detalės, bet vargiai tą padarydavo visas kūrinys. Kadangi knyga plona, o dar ir apsakymai, mesti nesinorėjo, nes o gal rasiu įdomių. Na, ir į pabaigą buvo kas vėl sudomino, bet bendrai – jei tai būtų pirmoji pažintis su A. Smith kūryba, vargu, ar ieškočiau kitų jos knygų.

2 komentarai “12.42. Ali Smith „Kaip viskas buvo ir kiti pasakojimai“

  1. Maištinga siela sako:

    Absoliučiai man svetima autorė. Perskaičiau jos “Rudenį“, tokį nesveikai išgirtą, kad maniau, lauksiu kiekvienos serijos dalies, bet perskaičiau ir po kelių mėnesių nebegaliu net įvardyti, apie ką ji. Absoliučiai sutrūkinėjusi, fragmentuota ir neįsimenanti literatūra, net pasakojimo bedvasiškumas erzino, kad atbaidė mane nuo kitų jos knygų. Štai jos varžovės Anne Enright knygos superinės!

    • Perskaičiau sako:

      dėl įsiminimo, tai pati nesuprantu, nuo ko priklauso, kad kai kada prisimenu siužetą ilgai, o kartais jis dingsta vos po kelių dienų, nepaisant to, kaip stipriai man toji knyga patiko. Kaip tik šiandien galvojau apie vieną, kurios teksto dar neįkėliau, ir kuri visai man nepatiko, bet siužetą prisimenu puikiai. Anne Enright praslydo pro akis, tad dabar pasižymėjau Šeimos sambūrį, ieškosiu kada nors bibliotekoje, ačiū.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.