7.13. Sarah Andersen ,,Adulthood Is a Myth: A “Sarah’s Scribbles“ Collection“


adulthoodSarah Andersen komiksus jau kurį laiką seku socialiniame tinkle (taip, taip, Facebook): kiekvienąsyk apsidžiaugiu pamačiusi naują, o karts nuo karto ir profilaktiškai nueinu į jos puslapį ir peržiūriu senuosius. Kad ir kiek žiūrėčiau juos, vis vien neatsibosta. Tad labai nudžiugau, sužinojusi, kad pasirodys ir knyga.

Maždaug 100 komiksų telpa šioje knygutėje, jie visi jau buvo matyti, kadangi naujų darbų, kurie nebūtų skelbti internete, neradau. Tačiau buvo vis vien ne ką mažiau įdomu visus vėl peržiūrėti, pasijuokti ir pritarti sakantiems, kad autorė išties realistiškas situacijas pateikia savo komiksuose. Tiesa, žinau žmonių, kuriems šie komiksai nepatinka, bet kalbėdami priėjom prie išvados, kad tai priklauso, kiek savęs atpažįsti juose. Jei tam tikros situacijos visai nepažįstamos, tai ir įdomumas sumažėja. Asmeniškai aš galiu tapatintis su didžiąja dalimi pavaizduotų situacijų, todėl nenuostabu, kad su nekantrumu laukiu kiekvieno komikso, kuriame ji greičiausiai pateiks dar vieną gerai pažįstamą situaciją.

Komiksuose veikia viršelyje matoma mergina, tačiau labai smagus personažas yra ir triušis, kuris įneša nemažai sarkazmo ar ironijos į pagr. veikėjos gyvenimą ir nupieštas situacijas. Apie ką komiksai? Apie kasdienybę, santykius su kitais, įpročius, nevykdomus pažadus sau (,,nueisiu miegoti anksčiau“), aplinkinių gąsdinimus ir klausimus dėl ateities ir t.t.

Labai norėčiau ir nuosavo popierinio varianto. Gal kada nors ir išsipildys šis noras.

Norisi iliustruoti atsiliepimą keliais komiksais, bet be galo sudėtinga išrinkti tuos ,,pačius pačiausius“. Tad tik keletas iš jų, aktualesni man pačiai, o galbūt ir kai kuriems iš jūsų.

ateitis future future2 slow vardai

Vienas komentaras “7.13. Sarah Andersen ,,Adulthood Is a Myth: A “Sarah’s Scribbles“ Collection“

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.