6.48. Vytautas Račickas ,,Nippė namie“


nippėNa, ir trečioji knyga apie mergaitę Nippę bei jos nuotykius. Šįkart knygoje ir detektyvo, ir trilerio yra. Dar stebino kai kuriose vietose autoriaus įžvalgumas, Nippės aštrus mąstymas, buvo momentų, kurie labai prajuokino. Nippę kankina tos pačios bėdos: ji vis dar myli savo mirusį tėtį, vis dar iki galo nesusitaiko, kad jos mama draugauja su Oskaru, mergaitės kaimynas Julius su ja elgiasi dviprasmiškai, o ji irgi neatsilieka nuo jo, nes tai nori su juo bendrauti, tai kaltina dėl visko, kas jai nutinka. Sapnai paįvairina turinį.

Tiesa, man pritrūko Oskaro siužetinės linijos. Juk antroje knygoje tiek kalbėta apie jį, o čia – tik trumpai, kelios užuominos. Ir dar toji jo dukra, kuri Nippei negera daro – kokie jos motyvai? Bet vargu, ar sužinosim, nes ketvirtos dalies nėra ir tikriausiai nebebus.

Šiaip šiuo metu išgyvenu keistą tarpsnį. Paprastai būna, kad kai apsikraunu darbais, tai labai noriu skaityti grožinę literatūrą. O dabar norisi visas turimas knygas, kad ir kokios jos bus ar nebus įdomios, nukišti į toliausią kampą. Tad ir Nippės trečią dalį skaičiau vien todėl, kad žinojau, jog reiks ją greitai grąžinti į biblioteką.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s