Penkeri


tumblr_na8trsnoAT1rf1c8eo5_1280Labas.

Jau penkeri metai prabėgo nuo pirmojo įrašo šiame tinklaraštyje. Daug? Mažai? Nežinau.

Kai pradėjau rašyti, buvau septyniolikos. Dabar man dvidešimt dveji. Tik sugretinimas su mano pačios metais priverčia pagalvoti, kiek daug visko įvyko per šį laiką. Tačiau kai kas iki šiol nesikeitė – kasmet tinklaraščio gimtadienis siejosi su besibaigiančiais mokslo metais ir atidaromu ,,skaitymo sezonu“. Šią vasarą taip pat neturėtų būti išimtis. Todėl pastaruoju metu vyravusią tuštumą pasistengsiu netrukus užpildyti atsiliepimais apie (tikiuosi, įdomius) skaitinius. Ir, nors jau ilgą laiką tinklaraščio koncepcija nesikeitė ir nežada keistis, esu numačiusi temą vienam ,,rašinėliui“ (nes sesija yra puikus laikas generuoti idėjas).

Ir galiausiai norisi pasidžiaugti, kad skaitote. Juk smagiau rašyti žinant, kad kažkas be manęs dar bent permes akimis vieną ar kitą įrašą, o galbūt ir rekomendacija pasinaudos.

Pabaigai noriu palinkėti tiek sau, tiek ir Jums – prasmingo laiko skaitant, džiaugsmingų ,,knyginių“ ieškojimų, surasti laiko neskubiems pasivaikščiojimams knygyne ar bibliotekoje tarp lentynų, o ne tik iš anksto suplanuotos knygos čiupimo ir ėjimo prie kasos / bibliotekininkės / savitarnos punkto.

Dovilė.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s