6.16. Lindsey Kelk ,,Paliktos merginos veiksmų planas“


paliktos Reičelę meta vaikinas, su kuriuo gyveno jau ilgą laiką kartu, ir ši nežino ko griebtis. Tuomet du geriausi draugai paskatina ją sukurti paliktos merginos veiksmų planą, kurį ji dabar, turėdama atitinkamą statusą, galėtų atlikti. Per akimirką sukurti plano punktai ir iš pradžių nerimtai vertinta avantiūra staiga virsta pasiryžimu įvykdyti kiekvieną dalį ir taip pamiršti ją palikusį vaikiną ir atverti kelią naujai, pasikeitusiai Reičelei.

Aš mėgstu sąrašus. Visokiausius. Tiek kitų darytus skaityti ir semtis idėjų. Tiek pati rašyti savo. Todėl buvo smalsu perskaityti ir Reičelės sąrašą. Pripažinsiu, keletas punktų – labai jau banalūs, tačiau įsivaizduoju pagr. veikėją savo vietoje – net ir patys banaliausi bei dažniausiai į gyvenimo sąrašus pakliūvantys punktai (na kad ir šuolis su guma) gali būti sunkiai įvykdomi, jei turi tai, kas trukdo, pvz.: aukščio baimę.

Galima būtų priekaištauti, kad pernelyg lengvai Reičelei ėjosi, lengva ranka ji tuos punktus braukė ir dar išsisukdavo iš situacijų, kurios būtų galėję baigtis prastokai. Na, ir žinoma, neapsieinama be postringavimų, kad nebūtina tokį sąrašą darytis ir tam tikrų kardinalių pokyčių imtis tik tuomet, kai tave palieka ar kažkas kito esminio gyvenime nutinka. Kad visada reikia kurti tokius sąrašus ir įgyvendinti tai, kas juose įrašyta. Paprasta, lyg ir žinoma, bet negaliu nesakyti, kad neprivertė pagalvoti: bet juk tikrai! Kiek planų planelių prisirašiusi esu ir vis jie kažkur nusikelia ar galiausiai tampa tiesiog per vėlu kažką įgyvendinti.

Tačiau tai nereiškia, kad nebus ašarų, kvailų situacijų, beprotiškų poelgių. O kas atrodė stipriausia ir įdomiausia vieta knygoje – draugystė. Jos ir jos dviejų geriausių draugų draugystė. Kaip pati Reičelė sakys: jei ne jie, ji tikriausiai visą šį laiką, kuris aprašomas knygoje, gulėtų pas mamą ant sofos priešais krūvą panaudotų servetėlių. Tačiau draugai visą laiką ją tempė, ragino nepasiduoti ir nenustoti gyventi, o reikalui esant – paguosti ar tiesiog pabūti šalia. Koks magiškas tas momentas, kai visi trys sėdėjo ir stebėjo fejeverkus. Kai yra gera čia ir dabar, kai nereikia žodžių, o tas nuostabus, prieš juos atsiveriantis vaizdas – tik prisidedantis prie to bendro vieningo jausmo.

Todėl ir ši knyga man išliks kaip toji apie nuostabius draugus, draugystę.

Smagi, apie draugystę, meilę, išsiskyrimą ir tai, kas būna po to, knyga. Patiko.

O ką dabar? Griebkim vieną iš krūvos per gyvenimą įsigytų, bet dar nenaudotų (bent jau pas mane namie jų krūva ir aš vis dar noriu jų) užrašų knygelių ir paskirkim ją sąrašams, kuriuos po truputį braukytume.

Reklama

1 mintis apie “6.16. Lindsey Kelk ,,Paliktos merginos veiksmų planas“

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s