5.40. Haruki Murakami ,,Visi Dievo vaikai šoka“


harkukisŠioje knygoje pateikiami šeši trumpi apsakymai. Tris iš jų perskaičiau pavasarį, o likusius tris – šiandien. Visus juos jungia tai, kad kalbama apie tą patį žemės drebėjimą ir kaip jis juos paliečia. Prisipažinsiu, pirmų trijų nė nebepamenu, šiandieniai trys dar išlikę galvoje, tačiau apie apsakymus man šnekėti būna sunku, tad šįkart labai trumpai.

,,Murakamiškas“ stilius išlaikytas ir tai man labai patiko. Istorijos pernelyg trumpos – tai nepatiko. Buvo tokių istorijų, kurioms pabaiga buvo laiku ir vietoj, bet kai kurias skaitydama vos spėdavau ,,įsivažiuoti“, o tada pabaiga, žiūriu, jau už keleto sakinių. Vienos istorijos įdomesnės, kitos – mažiau, bet kaip visuma ši knyga man kol kas kaip ir prasčiausia iš to, ką skaičiau šio autoriaus (kai pagalvoju, dar ne tiek ir daug skaičiau).  Nors tikrai nepasakyčiau kad bloga ar baisiai neįdomi. Įdomi. Bet ne tiek, kiek norėjosi.

Kai pradėjau skaityti, ši lyg ir naujausia buvo H. Murakami lietuviškai išleista knyga. Šiandien žiūriu, kad knygų naujienose jau yra kita šio autoriaus ,,Dramblys pradingsta“.

 

Reklama

5 mintys apie “5.40. Haruki Murakami ,,Visi Dievo vaikai šoka“

      • “Bespalvis Cukuru Tadzakis“ man viena labiausiai patikusių šio autoriaus knygų (dar labai patiko “1Q84“). O “Visi Dievo vaikai šoka“ irgi nebloga, tik gal pritrūko apimties, kad, kaip jūs ir rašėt, spėtum “įsivažiuoti“ į Murakami pasaulį :).

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.