4.46. Guillaume Musso ,,Ar būsi ten?“


85dbdeaddaa2837e4a51f33ab5e2acb7Kai pamačiau bibliotekoje šią knygą, visiškai nebuvau girdėjusi apie autorių, o pasirodo, jis nemenkai žinomas lietuvių, kadangi iki šiol yra išleistos dar trys knygos be mano ką tik perskaitytos, kurios gan gerai įvertinamos skaitytojų. ,,Ar būsi ten?“ pirmiausia sudomino viršeliu, o paskaičiusi anotaciją nusprendžiau, kad tai bus kažkas panašaus į ,,Keliautojo laiku žmona“, o kadangi pastaroji man patiko, tai pagalvojau, kad būtų įdomu perskaityti apie dar vieną kelionę laiku.

San Franciskas. Eliotas, aistringai savo darbą mylintis gydytojas, niekada neatsigavo po Ilenos – moters, kurią mylėjo, – mirties prieš trisdešimt metų. Tačiau vieną dieną jis gauna neįtikėtiną galimybę sugrįžti į praeitį, kur sutinka jauną vyriškį – patį save prieš trisdešimt metų. Eliotas tetrokšta dar kartą ją pamatyti, bet netrukus jis suvokia turįs galimybę pakeisti savo mylimosios likimą.

Tikriausiai ne kartą girdėjote pasamprotavimų, kad bet koks menkiausias pakeitimas praeityje galėtų visiškai pakeisti ateities įvykius. Būtent to Eliotas bijo, tačiau galimybė išgelbėti Ileną per daug gundo, kad būtų nustumta į šalį tokios priežasties. Tačiau kelionių į praeitį jis turi ribotą skaičių, nenumaldomai artėja ir laikas, kai vyras bus priverstas palikti šį pasaulį, todėl per savo trumpus apsilankymus jis privalo ne tik išgelbėti mylimą moterį, bet ir palikti viską taip, kad viskas pernelyg nepakeistų dabarties, kurią jis brangina.

Lengvai skaitoma knyga, kuri tinka tiek vasarą, kai norisi ko nors paprasto, tiek žiemą, kai tesinori įsirangyti lovoje su puodeliu arbatos ir skaityti šiltą istoriją. Šypseną keliantis pasakojimas įtraukia beveik nuo pat pradžių, tad, kai įvykiai ima blogėti, liūdžiu kartu su veikėjais ir dėl to baisaus likimo: juk Eliotas, trokšdamas padaryti gera, turėjo ir kai ko atsisakyti.  Pabaiga gal buvo per daug išpūsta, na, juk galėjo viskas taip ir baigtis, kaip baigėsi, bet, kadangi čia man būtent to, kas galiausiai įvyko, ir norėjosi, net ir nesinori per daug kabinėtis.

Tai knyga apie galimybę pakeisti gyvenimą.

Man patiko. Rekomenduoju, kai norisi ko nors lengvo ir mielo.

2 komentarai “4.46. Guillaume Musso ,,Ar būsi ten?“

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.