3.46. Charlaine Harris ,,Blogiau nei mirtis“


charlaine-harris-blogiau-nei-mirtisTaigi, metus užbaigiu su aštuntąja Sukės Stekhaus sagos dalimi. Po pragaištingo uragano „Katrina“ ir žiaurių vampyrų skerdynių Sukė  vėl namuose, šiek tiek sutrikusi, bet saugi ir svajojanti apie ramybę. Ta ramybė primena tylą prieš audrą. Jos vaikinas, gražuolis tigrolakis Kvinas, yra vienas iš dingusių. Bet atsiranda naujas giminaitis, kuris supurto Sukės pasaulį ir paaiškina jos nepaprastų sugebėjimų prigimtį. Ir labai laiku, nes Luizianos vilkolakių ir vampyrų pasaulis susijaukė, o Sukė, ne savo valia virtusi tarpininke, vėl tampa taikiniu..

Jau seniai seniai norėjau perskaityti dar vieną knygą apie Sukę. Artimiausiu metu stengsiuosi pradėti skaityti ir kitą dalį, kuri jau nekantriai laukia, kol ją atsiversiu. Ir nesvarbu, kad šita knyga man nepaliko įspūdį, netgi pasirodė viena prasčiausių sagos knygų. Taip, sužinome kažkokių naujų faktų apie Sukę, bet tai- viskas. Įvykių, kaip ir visose knygose, taip ir šioje- nemažai, bet hm, per kai kuriuos perbėgama taip, kad rodos, tie, kurie turėtų lyg ir būti reikšmingesni, pasidaro visiškai nesvarbūs, nes užima vos keletą puslapių. Nors gal ir gerai, ypač kalbant apie kovą, nes jos mane mažiausiai domina šioje sagoje. Kad jau prakalbau apie tai, kas nepatiko, galiu paminėti ir tai, kad man labai labai trūko šioje knygoje romantinės siužetinės linijos. Todėl džiaugiausi ir tais ,,trupinėliais“, kurie praskaidrino šią knygą. Visuomet smagiai pasijuokiu iš Sukės ir Eriko pokalbių, Sukės minčių apie jį.

Erikui gerai sekėsi ridenti galvas. Tai buvo vienas mėgstamiausių jo užsiėmimų. Galėčiau lažintis, kad Kastro irgi turėjo tokį pomėgį, nes jis atrodė kaip vaikas, Kalėdų rytą bėgantis prie eglutės.

Beje, pastebėjau, kad man ima patikti praktiškoji Sukės pusė. Anksčiau ganėtinai atsibosdavo jos amžinos dejonės dėl pinigų, kaip kažkas sulūžo ir kas gi dabar tai sutaisys ir pan. O šį kartą netgi mėgavausi, kai ji, rodos, pačiomis netinkamiausiomis akimirkomis galvodavo apie tai. Toks praktiškumas (ar kaip tai pavadinti) ganėtinai juokingas.

Dėl rekomendacijų, tai.. Manau, jei perskaitėte septynias knygas, tai būtų keista, jei nepaimtumėte ir aštuntos.

Visą knygų seriją ir nuorodas į kitus mano atsiliepimus rasite čia.

Ekranizacija

nuo 2008-ųjų kuriamas serialas ,,True Blood“. 2013-ųjų vasarą pasirodys šeštasis sezonas. Man šis serialas labai patinka nepaisant to, kad siužetas jau ganėtinai nutolęs nuo knygų.

Kairėje matote seriale vaidinančius aktorius.

Reklama

1 mintis apie “3.46. Charlaine Harris ,,Blogiau nei mirtis“

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s