3.44. Eleonora Saracino ,,Johnny Depp“


johnnyJohnny Depp- vienas garsiausių šių laikų aktorių. Taip pat, būsiu tikriausiai banali sakydama, kad jis yra ir vienas mėgstamiausių mano aktorių. Būtent apie jį ir yra ši knyga.

Vertėtų pažymėti, kad šioje knygoje asmeninio gyvenimo faktų galima rasti minimaliai. Knygos autorė susitelkė ties J. Depp’o vaidmenimis, filmais, kuriuose jis vaidino. Buvo tikrai įdomu skaityti, kodėl jis pasirinkdavo vieną ar kitą vaidmenį, kaip padarydavo įspūdį režisieriams, kurie dar ne kartą jį kviesdavo į savo projektus. Yra charakterizuojamas kiekvienas jo vaidintas personažas, paminėti filmai, kurių filmavimas buvo nutrauktas dėl vienokių ar kitokių priežasčių. Pateiktos ir filmų anotacijos, tačiau stengiausi tų filmų, kurių dar nemačiau, anotacijas skaityti atsargiai, kadangi tikrai ne kartą buvo atskleista daugiau nei reikia (netgi pabaigos), o juk žiūrėti filmą, žinant, kaip viskas bus, tikrai nebe taip įdomu. Prie minusų galėčiau paminėti ir tai, kad labai jau ribotas pasirodė žodynas: pvz.: ,,atskalūnas“ vienas labiausiai vartojamų žodžių, nejaugi nėra kitokių apibūdinimų, tinkančių jo vaidmenims ar pačiam J. Depp’ui apibūdinti?.. O jei jau norėta parodyti, kokie atskalūniški jo vaidmenys, gal tuomet reikėjo kaip nors kitaip informaciją pateikti, nes kartojimasis visoje knygoje tikrai ėmė pabosti.

Tačiau pagirti galiu knygos vaizdinę dalį. Pateikta nemažai nuotraukų iš filmų, tekstas pateiktas įmantresniu nei įprasta šriftu. Aišku, jei būtų viskas parašyta įprastu šriftu ir normalaus dydžio raidėmis, viskas būtų sutilpę tikriausiai į perpus mažesnę knygą.. Bet šiai knygai didelės ir raitytos raidės tikrai tiko.

Knyga skaitosi tikrai labai greitai, iš tikrųjų, tai per valandą ar porą (priklausomai nuo jūsų skaitymo įgūdžių) įmanoma laisvai ją perskaityti. Na, ir matyt, kaip ir daugelis, įsinorėjau po jos pažiūrėti kokį nors filmą su Johnny Deppu.

Rekomenduoju besidomintiems kinu. Norintys sužinoti kokių nors pikantiškų detalių apie J. Deppo asmeninį gyvenimą nesivarginkite skaitydami šią knygą.

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.