3.35. Imogen Edwards-Jones ir anonimai ,,Babilono oro linijos“


Taip jau nutiko, kad vienu metu neturėjau nė vienos knygos. Bet vieno žmogučio dėka gavau šią. Iš tikrųjų, tai visai norėjau ją perskaityti, bet labai greitai beskaitydama suvokiau, kad su malonumu ją mesčiau.. Tačiau kadangi neturėjau jokios kitos knygos, skaičiau toliau ir, perskaičiau tiek, kad jau buvo gaila mesti nepabaigus. Taigi, galop pabaigiau aš ją, o įspūdis apie ją nė kiek nepagerėjo.

Šioje knygoje pasakojama apie darbo oro linijose ypatumus, kasdienius nutikimus ir darbuotojų bendravimą, elgesį su klientais (bei atvirkščiai). Iš tikrųjų, visa tai tikrai intriguoja (eh, dar nesu nė karto skridusi lėktuvu..), bet gal pats pateikimas, gal rašymo stilius, o gal kitokie niuansai darė šią knygą labai nuobodžią. Galvojau, perskaitysiu per kelis prisėdimus, bet skaičiau ilgiau, nes taip neįdomu buvo.. Tai net ir neturiu daugiau ką pasakyti. Tiesiog visiškai neįtraukė ir nesudomino.

P.S. Dabar jau turiu atsivežusi ,,Aną Kareniną“, taigi, skaitau ją toliau. Įdomumo dėlei, galiu pasakyti, kad baiginėju pirmąją dalį. Tačiau nujaučiu, kad antros dalies perskaitymas gali užtrukti dėl mokslų..

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s