3.34. Louise Bagshawe ,,Glamour“


Kiek netipiškas įrašas, kadangi iki šiol nebuvau aprašiusi jokios užsienio kalba skaitytos knygos. Priežastis paprasta- tiesiog ,,Glamour“ ir yra pirmoji mano knyga, kurią perskaičiau originalo knyga. Ją pradėjau dar praeitų metų vasarą ir perskaičiau didžiąją dalį, tačiau, atėjus rudeniu, sumažėjo laiko skaitymui, o ir teikiau pirmenybę bibliotekos knygoms, taigi, taip ir atėjo šis rugpjūtis. Šį rytą ir skyriau knygos užbaigimui- juk buvo likę vos 100 psl. Pati stebiuosi, kaip per visus metus neužmiršau šios knygos turinio, juk kai kurias knygas pamirštu ganėtinai greitai. Bet ir džiaugiuosi, nes kitu atveju būtų nebebuvę įdomu skaityti ir nesuprasti, kas ir kaip čia vyksta.

O knyga- apie tris merginas, kurios susipažįsta dar mokykloje. Sally Lassiter- tikra gražuolė, stilinga blondinė, pasitikinti savimi, Jane Morgan- pasižyminti protu ir įžvalga, pirmūnė, išvaizda niekuo neišsiskirianti iš kitų, ir Helen Yanna- egzotiško grožio jordanietė musulmonė.
Visiškai skirtingos merginos tampa geriausiomis draugėmis. Tačiau įvykus katastrofai, merginų keliai išsiskiria..

Kai pirmą kartą pamačiau knygos viršelį, pamaniau, kad tai bus tiesiog linksma mergaitiška knyga. Tačiau viskas ne taip gražu, kaip gali pasirodyti. Merginų gyvenimas- ne vien rožėmis klotas, jas ištinka įvairios nelaimės, nusivylimai. Net sunku pagalvoti, kad tai gali įvykti ir iš tikrųjų, bet juk niekada nežinai, kas įvyks po valandos, dienos, savaitės, mėnesio ar metų. Bet visos trys nepasiduoda, kabinasi į gyvenimą ir… Joms sekasi. Žinoma, gražių akimirkų šioje knygoje tikrai nemažai, tačiau prologas, nukeliantis į ateitį, nuteikia ne per geriausiai. Tačiau nesunku suprasti, kas vyksta: kalbama apie bendrą merginų verslą, o juk daugelis sako, kad kur pinigai, ten draugystė baigiasi.. Na, bet nenoriu plėstis, nes galbūt kas nors ją skaitys.

Tiesa, šiek tiek nepatiko, kad vos tik kuriai kas nors nutikdavo, tuoj ir kitai kažkas panašaus.. Na, juk negali taip vienodai gyvenimai eiti? Juk gali vienai sektis, kitai ne..

Louise Bagshawe

Knyga paprasta, lengva ir pakankamai įdomi, nors skaityti ir nebuvo labai lengva, visgi anglų kalba, kad ir kokia paprastutė ji šioje knygoje. Bent jau man pradėti būdavo sunku, o jau po to, kai įsivažiuodavau, skaitymo greitis beveik supanašėjo su lietuviškos knygos. Tikiuosi, kad tai nebus paskutinė angliškai skaityta knyga.

Patiko.

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.