3.14. Jeff Lindsay ,,Deksteris. Tamsūs sapnai“


Susipažinkite su Deksteriu Morganu – vilku ėriuko kailyje. Jis dirba Majamio policijoje kraujo dėmių ekspertu, yra stilingas ir keliantis susižavėjimą. Tačiau tai tik priedanga. Iš tiesų jis – negailestingas žudikas. Deksterį galima pateisinti, nes jis žudo tik pačius blogiausius nusikaltėlius: žmogžudžius, prievartautojus ir kitus įtartinus tipus, kurie išvengė teisingumo. Kai mieste prasideda serija ypač žiaurių žmogžudysčių, panašių į paties Deksterio, jis jaučiasi ir pamalonintas, ir išsigandęs – savęs paties bei to nepažįstamojo.

Nesu detektyvų mėgėja, bet juk būna išimčių! Taip pamaniusi paėmiau šią knygą vos pamačiusi, tuo labiau, kad ir serialas visai domina, tik dar neprisiruošiu vis jo pradėti žiūrėti. O knyga turėtų būti puiki įžanga ir gal net paskatinimas tai padaryti.

Jeff Lindsay

Iš tikrųjų, tai šią knygą labai lengvai galima perskaityti ir per vieną vakarą. Lengva, gan įtraukianti knyga su įdomia pabaiga. Deksteris- keistas du viename asmuo. Skaitant galima susipažinti su jo mąstymu, kurios kartais atrodo tik kaip gerą pojūtį turintis ir daug ko matęs policijos darbuotojas. Ypač, kai šalia- tikrai ne pati protingiausia detektyvė, kuri ima daryti geresnes išvadas tik po vieno nutikimo.. Tačiau paslaptis paprasta: jis, pats būdamas žudikas, gali lengviau perprasti kitų nusikaltėlių mąstymą ir numatyti galimus veiksmus.

Kalbant apie šioje, dar tik pirmoje dalyje, pateiktą siužetą, tai man gal tie sapnai truputėlį keistai atrodė, na, per daug aiškiaregiški. Bet įdomu buvo tai, kad daug praeities paaaiškėja iš visų įvykių ir sapnų. O Deksteris galėtų parašyti visą romaną apie ją! Veikėjai gan spalvingi, todėl skaityti nenuobodu. Dar viską paįvairina tai, kad yra nemažai juokelių ar ironijos.

Tačiau nemanau, kad imsiu kitą dalį. Tiesiog supratau, kad detektyvai- tikrai ne man.

Knygų serija:

Deksteris. Tamsūs sapnai

Deksteris. Netikėti jausmai

Dexter in The Dark

Dexter By Design

Dexter Is Delicious

Double Dexter

Ekranizacija:

Nuo 2006 metų yra kuriamas serialas ,,Dexter“, kuriame pagr. vaidmenį atlieka Michael C. Hall. Šiuo metu yra sukurti 7 šio serialo sezonai.

Reklama

1 mintis apie “3.14. Jeff Lindsay ,,Deksteris. Tamsūs sapnai“

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.