3.13. Charlaine Harris ,,Gyvi ir mirę“


Žinau, tikriausiai daugeliui kyla klausimas: ar dar neatsibodo? Juk dažnai jau trečiąją dalį skaitydama susimąstau: kaip gerai, kad jau baigiasi, nes baigia į visiškas pievas nukrypti. O čia juk 7-oji dalis ir pabaiga dar toli gražu.. Bet vat įdomios jos visos, viena daugiau, kita mažiau. Ir perskaičius norisi gauti kitą dalį ar įsijungti serialą, kur viskas ne ką mažiau įdomu.

Šioje knygoje Sukė bus priversta vykti į vampyrų suvažiavimą, kur turės padėti Luizianos karalienei, įklimpusiai į bėdą.

Charlaine Harris

Taigi, mano pastebėjimai. Bilo šioje knygoje beveik nėra (pliusas), Eriko- pakankamai (taigi, irgi pliusas). Apskritai, šioje knygoje rimčiau Sukė mąsto tik apie draugystę su Kvinu bei Eriku, taigi, tai atrodo visai normaliai palyginti su kai kuriomis ankstesnėmis knygomis, kai kandidatų jai į porą buvo žymiai daugiau. Veiksmo netrūksta, suvažiavimas žada ne tik karalienės teismą, bet ir daug visokių pavojų, į kurių sūkurį Sukė įsisuka ne savo noru. Patiko ir tai, kad nebuvo raganų (na, viena šiek tiek rodosi pradžioj ir pabaigoj, bet įtakos jokios siužetui nedaro) ir kad Sukė ne tiek ir daug mąstė apie savo ekonominę padėtį (nors aišku, ši tema tikrai nebus praleista), nes kai apie tai ji galvoja kiekvienoje knygoje, ima tikrai nervinti.

Taip, galbūt siužetą labai greitai ir pamiršiu, tačiau būtent tuo metu, kai skaičiau, jaučiamos emocijos ir yra tas malonumas, kurio tikiuosi iš knygų. Dažnai nesusilaikydavau nenusišypsojusi, o puslapiai vertėsi labai greitai. O taip, skaitysiu ir toliau.

Visas serijos dalis rasite čia.

Ekranizacija

Nuo 2008 m. yra kuriamas serialas True Blood, kuriame pagr. vaidmenis atlieka Anna Paquin, Stephen Moyer ir Alexander Skarsgård.

Trailerį rasite čia.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.