3.8. Richelle Mead ,,Šešėlio pabučiuota“


Tai trečioji ,,Vampyrų akademijos“ dalis, kurioje, kaip ir ankstesnėse dalyse, daug veiksmo, meilės ir veikėjų išbandymų. Iki mokslo metų pabaigos lieka tik keli mėnesiai, tačiau džiaugtis trukdo praėję įvykiai. Negana to, Rouz nebesupranta, kas su ja vyksta.

Knyga man labai patiko ir net neturėčiau prie ko prisikabinti. Šioje knygoje užtenka visko, kad nesinorėtų padėti jos į šalį tol, kol neužversite paskutinio puslapio. Sužinoma daug naujų faktų apie tai, ką reiškia, kad Rouz yra šešėlio pabučiuota, kadangi kaip ir visose knygose, taip ir šioje, pagrindinė veikėja yra būtent ji, nors Lizai paliekama irgi pakankamai vietos, bet visgi ji tampa kone antraeile. Be abejo, ir toliau bus stebimi Dimitrijaus ir Rouz santykiai, kurie pasieks čia bene aukščiausią tašką ir bus išsakyti patys reikšmingiausi žodžiai. Bet visgi pagrindine tema išliks strigojai ir pratybos, kuriose dampyrai turės parodyti geriausius savo sugebėjimus.

Richelle Mead

Ką galiu pasakyti: nieko nėra blogiau už nugarėlės perskaitymą. Ypač jei ta nugarėlė- vėlesnės dalies… O aš tai padariau visai nesusimąstydama, kai knygyne pamačiau, kad jau yra ketvirtoji knyga. Ir ką.. Sužinojau faktą, kuris nutinka knygos pabaigoje. Ir kurio tikrai nesitikėjau. Bet net ir tada, kai laukiau, kol visa tai, ką perskaičiau nutiks, jaučiau didžiulę įtampą, nes na, tai tikrai dalykas, kurio galėjau mažiausiai tikėtis, ypač todėl, kad tai tėra trečioji dalis. O patys paskutiniai įvykiai knygoje tėra pasekmė To įvykio. Ir jei antrosios knygos pabaiga buvo niekuo neypatinga, tai po šios knygos užsinorėjau ketvirtosios dalies. Ir jei ją būčiau turėjusi namuose, tai tikrai būčiau ir pasiėmusi. Nes suintrigavo ir sudomino nepaprastai.

Rekomenduoju, kas skaitė ankstesnes dalis.

Nekantrauju sulaukti, kada bibliotekoje pasirodys ketvirtoji dalis.

Visą knygų seriją rasite čia.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.