3.3. Charlaine Harris ,,Neabejotinai miręs“


Taigi, tai jau- šeštoji sagos apie Sukę Stekhaus dalis.

Kai vienintelė pusseserė vampyrė Hedlė nužudoma kito nemirusiojo, Sukė iškeliauja į Naująjį Orleaną tvarkyti velionės buto ir surinkti daiktų. Nemalonus darbas greitai tampa dar ir pavojingas, nes Hedlė buvo biseksualios Luizianos vampyrų karalienės, amžinai jaunos Sofi Anos mylimoji. Sofi Anos, neseniai tapusios kito galingo vampyrų valdovo žmona, santuoka ne tik neatnešė naudingos taikos, bet ir sustiprino įtampą tarp klanų. Kai Sukė ir naujas jos simpatija, tigrolakis Kvinas, netikėtai užpuolami per pirmąjį pasimatymą, mintis skaitančiai padavėjai tenka paskubėti atskleisti paslaptingas pusseserės mirties aplinkybes, kol pati nepalydėjo galvos…

Kaip visuomet, pradžioje buvo gan sunku įsivažiuoti, kadangi šios knygos yra iš tų, kurių siužetai greit pasimiršta, bet, kita vertus, skaityti visų iš eilės irgi nenorėčiau, nes pati žinau, kad, kas per daug, tas nesveika ir ima pabosti. Tad ir darau pertraukėles tarp jų.

Bent jau man, ši knyga kol kas yra pati neįdomiausia iš visų skaitytų. Skaityti vietomis buvo nuobodoka, nors veiksmo trūkumu ši knyga tikrai negali pasigirti. Kaip visuomet, yra užsimenama apie ankstesnius įvykius, taigi, gerai tiems (tarp jų ir man), kurie skaito visas knygas ne viena po kitos- kitu atveju tai tikrai nervintų. Sukė, išliekanti pasakotojo pozicijoje, išlieka tokia pat paprasta ir buitiška, jei taip galima išsireikšti. Kartais net keistoka, kai, rodos, apie ją vyksta visokie antgamtiški dalykėliai, o ji apie pinigų trūkumą ar purvinus drabužius mąsto 😀

Taigi, kaip ir minėjau, knyga man nepasirodė stipri lyginant su kitomis. Jei ne pora faktų (vienas susijęs su Bilu, kitas- su Suke), kurie sužinomi šioje knygoje, tai sakyčiau, kad net visai įmanoma praleisti šią dalį. Bet vis tiek buvo tokių vietų, kur negalėjau atsitraukti, o knyga skaitėsi tikrai greitai.

Septintosios knygos kol kas neplanuoju imti, bet kad nenustosiu šios sagos skaityti- tai tikrai.

Visą knygų seriją rasite čia.

Ekranizacija:

2008 m. buvo pradėtas kurti serialas True Blood, kuriame pagr. vaidmenis atlieka Anna Paquin ir Stephen Moyer. Jau yra sukurti penki sezonai.

Trailerį galite pamatyti čia.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.