2.71. John Irving ,,Kaip išgelbėti paršelį Snidą“


Tikriausiai dėl raudonos spalvos man ši knyga asocijuojasi su Kalėdomis, tad ir paėmiau netrukus po šios šventės. Na, net ir nesitikėjau, kad bus koks apsakymas, susijęs su Kalėdomis, tad šiuo atveju tikrai nenusivyliau (nes tokio ir nebuvo 😀 ).

Knyga pradedama pirmuoju apsakymu, kuriame pasakojama apie tai, kaip J. Irving tapo rašytoju (ir su tuo susijęs Paršelis Snidas, ir, beje, nieko nėra juokingo, kaip gali pasirodyti iš pavadinimo), o toliau- dar šeši apsakymai bei galiausiai- esė apie Č. Dikensą. Apsakymai skirtingi, vieni mažiau įdomūs, kiti daugiau, bet laikas juos skaitant tikrai neprailgo. Man pačiai- tai pirmoji J. Irvingo knyga (nors kitamet planuoju perskaityti bent jau ,,Sidro namų taisykles“), kuri padarė gan gerą įspūdį. Manau, tai tikrai tinkama knyga pradėti pažinčiai su šiuo rašytoju.

John Irving

Visai patiko skaityti ir apie Č. Dikensą. Esu skaičiusi tik ,,Didžiuosius lūkesčius“, bet gal dar tada, kai buvau pradinukė. Tuomet akis užkliuvo už tuomet pasirodžiusio labai gražiu ,,Iliustruotos Didžiosios Klasikos“ serijos viršelio. Perskaičius knyga labai patiko, bet dabar jau ničnieko nepamenu. O ir norėčiau perkaityti netrumpintą versiją. Ne veltui prakalbau apie šią knygą- mat būtent šiam romanui J. Irving ir skiria didžiausią dėmesį savo esė.

Rekomenduoju. Paprasta, bet įdomi knyga.

Reklama

2 mintys apie “2.71. John Irving ,,Kaip išgelbėti paršelį Snidą“

  1. Pataisysiu: “Sidro namų taisyklės“. Tikriausiai netyčia čia taip. ;p
    O ši knyga man taip pat už akių užkliuvo, vos nenusipirkau.. Prašiau kalėdų senio, bet dėja negavau. 😀

    • Tikrai netyčia 😀 Ačiū, kad pasakei.

      O šią knygą juk gali ir bibliotekoje susirasti (nors knyga nauja, tai gali reikti kiek palaukti). Arba pabūti pati Kalėdų seneliu ir sau pasidovanoti. 😀

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s