2.49. Sophie Kinsella ,,Trečio dešimtmečio panelė“


trečioS. Kinsellos knygos man labai patinka- taip, galbūt jose išliekamosios vertės ir nėra, bet prajuokinti ir sudominti jų turinys sugeba. Su malonumu perskaičiau lyg šiol visas išleistas lietuvių kalba jos knygas, tad, išgirdusi apie ,,Trečio dešimtmečio panelę“, labai apsidžiaugiau. Tiesa, anotacija pernelyg nesudomino (vaiduokliai ir ši autorė- man nelabai sietini dalykai), bet galiu pasakyti, kad knyga manęs nenuvylė.

Larai griūva visas pasaulis: nesiseka verslas, geriausia draugė bei verslo partnerė nieko nesakiusi išvyksta, mylimas vaikinas ją palieka ir net nežada atnaujinti santykių… Lyg to nebūtų gana, per antros eilės tetos laidotuvės jai pasirodo vaiduoklis- toji pati teta, tik ne šimto penkerių (sulaukusi tokio amžiaus ji mirė), o dvidešimt trejų metų… Ši trečio dešimtmečio panelė visiškai apverčia Laros gyvenimą aukštyn kojom.

Pats pasakojimas- neišskirtinis, tačiau įtraukia nuo pat pradžių. Tiesa, kas tikisi gauti gerą humoro dozę nuo pat pradžių, gali truputį nusivilti- bent jau aš pirmą kartą nusijuokiau tik peržengusi pirmąjį šimtą puslapių. Na, bet nuo tada šypsojausi ir juokiausi tikrai dažnai. Įvairios situacijos, į kurias įvelia vaiduoklis, tikrai prajuokina. Na, o kaip jūs reaguotumėte į moterį, kalbančią su kažkuo, ko nematote? Palaikytumėte beprote, ne kitaip. Aišku, šiuolaikinės technologijos gelbsti, na, bet juk būna momentų, kai jos atrodytų ne laiku ir ne vietoje. Aišku, pabaigą numanyti galima labai greitai, vėrinio ir su juo susijusių įvykių, daiktų paslaptys (šis vėrinys bus gan svarbus visoje knygoje) išaiškėjo irgi greičiau nei tai išsiaiškino pagrindinė herojė. Bet nuo to skaityti tikrai nepasidarė nuobodžiau.

Taigi, knygą tikrai rekomenduoju visiems, kas nori lengvos, juokingos istorijos. Dabar beliko sulaukti, kol bus išversta šeštoji ,,Parduotuvių maniakės“ knyga (reikia tikėtis, kad, jei nepradėjo, tai bent jau planuoja ją versti).

Reklama

1 mintis apie “2.49. Sophie Kinsella ,,Trečio dešimtmečio panelė“

  1. aš irgi perskaičiau visas kinsellos knygas lietuviškai. liko tik ši 🙂 būtinai perskaitysiu ir ją 🙂
    o parduotuvių maniakės šeštosios dalies irgi labai laukiu 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.