2.40. Charlaine Harris ,,Mirtis už durų“


Vieną dieną supratau, kad pasiilgau šios serijos (paskutinį kartą skaičiau berods gegužę), tad sumaniau pasiimti penktąją sagos dalį ,,Mirtis už durų“. Ji manęs nė kiek nenuvylė.

Sukės gyvenimas vis labiau darosi komplikuotesnis. Jos brolis tapo vienas iš panterlakių, kažkas ima žudyti dviesmius, draugė Tara draugauja su įtartinu vampyru, Bilas grįžta į miestelį, o Sukė priversta kreiptis pagalbos į Eriką. Nusimato daug visokiausių įvykių- ir iš tiesų, knyga pilna veiksmo. Nuo jos sunku atsitraukti- perskaičiau ją per porą dienų. Nors tikrai įmanoma ir per dieną. Apie tai, kaip ,,Obuolys“ netaupo popieriaus dar paburbėsiu skaitydama Alex Flinn ,,Pabaisa“ (užteko tik pavartyti, kad pamatyčiau). Nors šį kartą tai ne itin trukdė, nes knyga įtraukė ir tiesiog nepastebėjau, kaip vertėsi puslapiai.

Net keista, kad dar nepabodo visi tie meilės trikampiai, keturkampiai (gerai pagalvojus, daugiau tų kampų yra) šioje knygoje. Tuo labiau, kad knyga gan buitiška (t.y. daug dėmesio skiriama pagr. veikėjos finansams, įprastiems poreikiams: prausimuisi, miegui, valgiui), taigi, dažnai ir patys monologai ar dialogai sukasi būtent apie šiuos dalykus. Bet juk ir nesitikiu ją skaitydama rasti tobulų, vertų nusirašyti minčių ar gilių pamąstymų. O be to, kai viską apjungia vienas kitą besivejantys įvykiai, meilės bei visa toji buitis tarsi nueina į kitą planą.

Šioje knygoje labiau gilinamasi į vilkolakių tradicijas, gyvenimą, kuris ne toks jau ir gražus. Kaip visuomet, knygoje yra detektyvo, tad ši serija turėtų patikti detektyvų mėgėjams. Knyga puikiai tinka atsipalaidavimui ir nuotaikos praskaidrinimui- juokiausi tikrai ne vieną kartą.

Visą knygų seriją rasite čia.

Ekranizacija:

Nuo 2008-ųjų yra kuriamas serialas True Blood, kuris yra labai populiarus. Pagrindinius vaidmenis atlieka Anna Paquin, Stephen Moyer, Sam Trammell.

Trailerį pažiūrėti galite čia.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.