2.35. Vytautas V. Landsbergis ,,Obuolių pasakos“


Apie Vytautą V. Landsbergį žinojau jau seniai. Jis man- vienas iš patinkančių dainų atlikėjų (mat nesu abejinga dainuojamajai poezijai), nors ne mažiau garsios (jei net ne garsesnės) yra jo knygelės. Didžioji skaitytojų auditorija, jei tik nesumeluosiu, yra vaikai, bet girdėjau, kad ir suaugusiems patinka. Vakar išklausiau ,,Obuolių pasakas“- tai pirmoji pažintis su šiuo rašytoju ir pirmoji audio knyga, kurią perklausiau.

Trumputė anotacija skamba taip: Kartą viename tokiame miestelyje, vardu Obeliai, sodo gale gyveno viena tokia obelis, vardu Obelis, o pavarde – Antaninė… Tuose Obeliuose, be abejo, augo ir daugiau obelų, tačiau kriaušių augo visiškai mažai. Gal kokios trys… Bet pasakų tame krašte būta daug ir visokių. Gal kokios dvidešimt šešios…

Prisikabinti prie ko tikrai neturiu. Pasakėlės neilgos, tačiau labai žaismingos ir linksmos. Dažnai nusijuokdavau ir net gaila darėsi, kai viskas vis labiau ėjo link pabaigos. Visas pasakas jungia obuoliai, jų pasamprotavimai ir nuotykiai įtraukia, o įgarsintojas Keistuolių teatro aktorius, režisierius Aidas Giniotis pasakoja smagiai ir išraiškingai. Pasakas praskaidrina karts nuo karto atliekamos dainelės- rodos, žinomos, bet obuoliams pritaikytais žodžiais. Ir minčių neblogų galima atrasti, gaila, kad neužsirašiau. Na, tikrai rekomenduoju. Ir ieškosiu kitų knygelių.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.