1.48. Cecily von Ziegesar ,,Noriu tik tavęs“


Tai šeštoji ,,Liežuvautojos“ dalis. Pagrindiniai veikėjai sužino priėmimo į universitetus rezultatus. Dabar belieka išsirinkti, į kurį labiausiai nori eiti (jei turi pasirinkimą). O tuo tarpu įvyksta daug įvairiausių įvykių : Bleir mama pagimdo žavų vaikutį, kai kurios porelės taikosi, o Serena, nors ir vieniša, lieka tokia pati mylima vaikinų… O ką jau bekalbėti apie merginą, apsigyvenusią Vanesos namuose.

Knyga įdomi. Man vis dar smagu stebėti šių veikėjų gyvenimą, tad su nekantrumu lauksiu tolimesnių vertimų. Visi veikėjai skirtingi, bet susiję vieni su kitais. Ypač buvo keista, kai Čakas atėjo į Vanesos gimtadienio vakarėlį. Jie juk tokie nepanašūs- pasipūtėlis turtuolis ir skustagalvė menininkė. Nors visgi ima atsibosti, kad pernelyg akcentuojama yra keturiolikametės Dženės krūtinė- nejaugi negalima šnekėti apie ką nors kitą, kai siužetas sukasi apie Dano seserį? Ji juk piešia, mėgsta aukštuomenės gyvenimą, nors pati jam nepriklauso… Tikrai būtų ką pasakoti. Užtat patinka tai, kad veikėjų charakteriuose atsiranda naujų spalvų- kartais net nebežinau,ko galiu iš jų tikėtis. Tie, kuriuos mėgau, atsiskleidžia ne itin gražiausiai, o kurių nemėgau- pakyla mano akyse. Tad įdomu, kaip įvykiai rutuliosis toliau.

Visą knygų seriją galite rasti komentaruose čia .

Ekranizacija:

Šiuo metu yra rodomas jau ketvirtasis serialo ,,Gossip girl“ ( ,,Liežuvautoja“) sezonas. Pati neseniai pradėjau žiūrėti antrąjį sezoną. Kaip ir knygose, seriale netrūksta intrigų, meilės, tačiau patys veikėjai visai nepanašūs į aprašomus knygose. Labiau išplėtoti Čako ir Dženės veikėjai, tuo tarpu Vanesa seriale ne tokia ryški. Seriale gan svarbūs ir tėvai. Poros gan skiriasi, o situacijos iš knygų paimtos vos kelios. Kas dar nedrįstate žiūrėti serialo, tikrai patariu pradėti žiūrėti 🙂

O štai kaip atrodo veikėjai seriale :

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.