1.12. Lauren Weisberger ,,Tiffany žiedas''


Vasara- tas metas, kai norisi ,,lengvų“ knygų. ,,Tiffany žiedas“ (kodėl šios knygos pavadinimas toks? Taip, žiedas toje knygoje bus, bet Tiffany??? apie tai kalbos net nebuvo) yra ta knyga, kurią tikrai priskirčiau šiai kategorijai.
Trys dvidešimt devynerių metų moterys sudaro sutartį : per metus pakeisti savo gyvenimą. Adriana- vienos nakties nuotykių mėgėja, Ema- ką tik nutraukusi penkerių metų draugystę su vyriškiu, be galo svajojanti tapti mama, Lėja- gyvenanti stabilų gyvenimą su idealiu vaikinu… Visos skirtingos, bet vis tiek- pačios geriausios draugės. Kaip joms seksis? Perskaitysite ir sužinosite.
Galiu pasakyti, kad tikėjausi kitokios knygos, gal kitokios istorijos.. Bet gavau tokią ir, tiesą sakant, labai nenuliūdau. Tačiau kažkodėl ši knyga neturėjo ,,kabliuko“. Skaičiau tik tam, kad skaityčiau, kad greičiau užbaigčiau. Ant viršelio antraštė rėkte rėkia : ,,Ir velnias dėvi prada“ autorės knyga . Tikėjausi, kad ir šioje knygoje smagiai juoksiuos iš linksmų situacijų. Bet jų čia ne tiek daug ir buvo. Kalbanti papūga tikriausiai turėjo duoti tą ,,kabliuką“, ji turėjo būti tarsi linksmas, prajuokinantis veikėjas. Anaiptol.

Siūlau skaityti visoms merginoms ir moterims, o ypač trisdešimtmetėms, kad suprastumėte, kad trisdešimties- dar gyvenimas visas prieš akis.
Nesiūlau skaityti vyrams, nes ši knyga jiems tikrai neskirta.

Ką gi, kol kas tiek. Eisiu šiandien į biblioteką, parsinešiu dar kelias knygas (nors namie gal šešios) ir tikėsiuos, kad pagaliau baigsiu Balzako ,,Tėvas Gorijo“.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.